Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaŘemeslné práceSVÁŘEČ plechů - Jihočeský kraj

SVÁŘEČ plechů

Přijmeme svářeče do moderního strojírenského provozu v Kaplici.
Náplň práce:
- Svařování materiálu do 4 mm tloušťky dle technické dokumentace
Požadujeme:
- Praxe minimálně 3 roky v oboru
- Praxe se svařováním materiálů do 4 mm
- Platný svářečský průkaz CO2
- Perfektní znalost čtení a výroba podle technické dokumentace podmínkou
- Třísměnný provoz
- Minimálně vyučen v technickém oboru
- Vysoké požadavky na spolehlivost a kvalitně odvedenou práci
Nabízíme:
- Velmi dobré platové ohodnocení – 90,-/hod. v zaučení, 100,-/hod. po zaučení
- Práci v příjemném moderním prostředí perspektivní společnosti
- Dlouhodobé, stabilní zaměstnání
- Možnost zajištění ubytování

V případě, že splňujete dané požadavky, volejte na tel. 773 220 616 nebo zasílejte své životopisy na falova@bohemiaworks.cz (do předmětu uvádějte název pozice).

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Jihočeský kraj