Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPDD”<$֤tl4TƜ|dĄ\\$ҔtlL̄$ҌlTҔ„ڼT<Ҵ|TΤ\4L$ʜlDtt|ִ֬΄L,lDdtd4||\4ŒƔʬdd,|d֤„dLִάT,΄TD$| ʜdҔ|tTĤҔ\Dd<ʜ||ҴtDl4ƌT,҄LƔ֬t l<\d\,|,t\ڼҼάtL||ּL4l|̜|dƜld4|lŒּδTD,ʤlҜt\̤Ҝ\LִdDʤ҄tL08EA}tKP$RAHA%tiUHTFB2ƨ]=`!E8zZDl&锘gR!ARG@ [$ߎ8P!'Fmfz` b/Dq{ ʒZXFc:wJTDu| MV!J@iF32kHǃR_` f TA(C7RaPR XD᫹bE!r $C\0@.ь i bCZZI o`H @d 4R y e聫% m{"6hl`A 0@谳e6(<("SA [h } \AQ2݉+R;'"v`BFu+z!bw!2#%1~I0q{-@ 3Paߥ"Q] Ub;0g1~FGB7w20AB-z|4Ki,:@hHE#ɞ @T#HH*7wq%/H @205hYMiÃQbÄMj$ cO|P%N#$ Ƭ5 azJd% m7H_Ӹ!h&`B\Y HP:iUG 2XwbXp1 H " $a~WQpAuNc4&9pNaÆEm <8\X b@'cUb)H$cwHss3Y_8 q` H9$9@2{f29Ã1&X1!B%{۴ ^d4A[4#E876S`8OjҟL1@6s!bAL%c$6t %'0O.H1khYVf-g6@@.ptjў&e83yUuV}Hh1AYU S U+FWZRpNK( 926n5,\c*ޠ}¢JX.UaC>6ͨf/ZҽeDf;[Z"ӢfGQuUmky-i[qճ%qE[nu:Ҥ份ūf.ܾFv[]^/Vl_nS5n{26k5Ndʝ/s`>8v涹SWbxޟj딮ۗ^LU_xM<*_of(q5-ڪ/ǥ9ѫ_$7/2.Ng%dٚ˾rY,39{|R1G(cV|L;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
SVÁŘEČ plechů - Jihočeský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaŘemeslné práceSVÁŘEČ plechů - Jihočeský kraj

SVÁŘEČ plechů

Přijmeme svářeče do moderního strojírenského provozu v Kaplici.
Náplň práce:
- Svařování materiálu do 4 mm tloušťky dle technické dokumentace
Požadujeme:
- Praxe minimálně 3 roky v oboru
- Praxe se svařováním materiálů do 4 mm
- Platný svářečský průkaz CO2
- Perfektní znalost čtení a výroba podle technické dokumentace podmínkou
- Třísměnný provoz
- Minimálně vyučen v technickém oboru
- Vysoké požadavky na spolehlivost a kvalitně odvedenou práci
Nabízíme:
- Velmi dobré platové ohodnocení – 90,-/hod. v zaučení, 100,-/hod. po zaučení
- Práci v příjemném moderním prostředí perspektivní společnosti
- Dlouhodobé, stabilní zaměstnání
- Možnost zajištění ubytování

V případě, že splňujete dané požadavky, volejte na tel. 773 220 616 nebo zasílejte své životopisy na falova@bohemiaworks.cz (do předmětu uvádějte název pozice).

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Jihočeský kraj