Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPn |^tt|t<<¬4|$ƴ\\ڴ$z$lT|z$lLLz,֬TLμll$p< IvJMơAo Pĺ ;T!{C(î8ǒy a/[=+"6%PPr&,?N*coHvǮ-Sg,JWg JB epn B{<.Tn|)f uKݎQ-6tKĦ# f4B)'ī:6O_XF"Q(ꪼ#RFp3%",(E\(JU߮.qT'GJ!/ NvX\@{ǡՂ9U DD] fH ])Eneb f(8v8AE6 B-%> ^)#b Bj"| 2L[蹹U)Kx whՓ 0ٶi^Ii1u=u@!djbXMEthn([!szq-?a,v9 %Z V!lV'mmKWz6·dK9Y%3;q;J6 =mkf(mpۡ|CnBsixS m_߮u fή1n;֋γDZ喵1~zщ* b|&eTzgtmk+.y}NCe{Uz~ӻ2́ Zxqo0~w}i7Rwļ4X@il-w}M_m:C=x#=!eޜ=!|w>ޢ?9>ުguo˨7{yX/<[;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Svářeč zaklad 135 z mozností ubytování - Středočeský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíSvářeč zaklad 135 z mozností ubytování - Středočeský kraj

Svářeč zaklad 135 z mozností ubytování

Jste šikovný svářeč? Hledáte pravidelný příjem u stabilního zaměstnavatele? Chcete byt součásti týmu vyrábějícího nakladače a bagry na moderních svařovacích linkách?

Náplň práce:
• Svařování a finální úprava svařenců (podvozky, kabiny, rámy).
• jednoduchá sériová výroba
• spolupráce s lidmi v tymu.
• Na pracovišti budete ručně svařovat ocelové plechy v kombinaci se svařováni robotickým.
• Tloušťka materiálu 2-10 mm, metoda Mag

Požadavky
• Svářečsky průkaz ZK 135
• Pracovitost, spolehlivost
• Jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou.
• Ochota pracovat na vícesměnný provoz, případně i víkendy
• Přijímáme i po rekvalifikačním kurzu.
• Praxe a čteni výkresové dokumentace výhodou.

Benefity
• mzda 22 000 - 32 000 Kč
• placené přesčasy
• příplatky za směnný provoz (noční, odpolední, víkend…)
• pravidelné navyšování mzdy
• stravenky
• 5 týdnů dovolené
• možnost karierního růstu
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis a certifikát na e-mail: cechy@esjobs.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Středočeský kraj
Cena: 32 000 Kč