Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPZ\t|¤\v¬´t4<<֬\\~Ltt̤<Ɣ$q0Gm̋"wL#:8XAֻz̊Kg3jP:v1gb b f|}4_UU= _mUXePE|PȁfT ~|D\QHEW_dƁ5%}@L e1qDD5rcG|2#Yw„ŁFG~Sx Ry B64~ZIXK" x-D~LD()Ѕ]8"#]9$\1^|q  IJ7ȡI/9X df&H鈔 2L4zU9 .%R]!&Eq 3f&0 H#ؙI#RG\2W{6'2d@ fL9W9XHf % J̥kC!%Gt!EHv*,d軧 #qQeÀeCRgH~^6ȣˁk@ $PpU#j̶p2\ W D`aam# p I$z\E+th{Qg#ґ22 |~8GA+j~KXH=hv!LT@ 'є@UtG8i3qIG00nUovb)[/ VK?C0`]>" &#ÔE,:& Dtlpb/g!gP>e7RB63oC$4Z5X R T3Lh~@Вoy18,_uAR#%bk A%Q!u@V{cء4?` 7B0x]0@&piQ̗ c4p_ FTR| "9X#|`JkmG+Ț ahE˛ű0Kb PS-`cB$KG;0b @! BʼD~$S):ʉwd[p$}IyÜ.uFVN9b'R3!IK;a `ajI !B A;h|ZVw;^ %"+$ "5AR@aG Oych͕$tAYL r&Ƨp!!l:ShBx#is}1m[HF9'96MβR<>x4ml&TYw=C^x/+n]Vodsˮ̆//q<@>ն=u ^WJ$CE,qWHܠK=G^L}$-l 3OV ,Q>6A% $a7@ޞ2j8P wKs)iE>7b|L(5Ek8ʰ^͂O3}ms6~4Gvgl'AL 'pW/N6  X$ ~koou§c{Jg pA((APn9p X}e7Er{"m dAun 1EUy;xx!vr|=?7Z:y' CEȗz=XuD]BxG'oTʇܗe%HboAYCH1S(h7cHD m & rX8wZȇ((X}| &rGx}`Tx|OaQe|b(A؁'荋ht{dȃl؋xoSwȇu8dyV(@CiP{8؋h Iؐx57ghsxPi idY9~i 'e+9()Ygb8S|Awh>ؒ œNoZ҈XU {LihDi Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Svářeči CO2 - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíSvářeči CO2 - Všechny lokality

Svářeči CO2

Místo výkonu práce:
- Rožmitál pod Třemšínem

Náplň práce:
- svařování pomocí CO2 (zemědělská technika)

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru výhodou
- dobrý zdravotní stav
- praxe ve svařování CO2 (základní zkouška)
- časová flexibilita
- samostatnost, spolehlivost, důraz na kvalitu

Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti na HPP nebo DPČ
- důkladné zaškolení
- dobré pracovní i sociální zázemí, přátelský kolektiv
- práce pro muže, ubytování v podnikové ubytovně
- mzda od 150,- Kč/hod.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 150 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie