Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP,D Ltln<Ɯt ִ<|L4δlDdƤʴTj\ldTDl~4|$d\,\rtD,dΔμҼܜT$ʌtԬ||l|lvDĴl\|Tdf,t|~T´ʄҬTl t{_i`&$Xe(I$-Ity'EѠ# MI1`g'.i&EP.Yy+/kK*xȴk&D%TDbX~Zņm9{& m^=#:ȣH 'gSPQKN9a 4pco|VPΦ +mrIt@ Dg^c.LBZJ ;LB{+@:eRKXA 22PQgpH)B"Ȳ -0ۚM<#FHt %AtC<[P&', ^# N8*uMj bNo&-k fk3 ;*Y+By4$B^;pd CV*/xI.F|' *^h$nXH$Na H[RH.@ YHCާ5y9"`!0@ v%8*ؗ~5`@DK~HūP% eF4`$K@c vB8X~9g} 9=Oxޤr?-x$ؐHX0B&8@4  *f3A(!,#aÐh*1 嚑tQ{l!A&a dfDq"!%4Oy / w a-r$f8c $`'HTJl` 4auSa"Y%ϑLe.PTN [@ Mg ( TYLgNR 赬E8MMgH⌀dȊª5 7XP7 eAT Hnpd 'U8^EVOjh@bS*Mv( -8IO6Z ɧwSp" &-b;١G8'уTfJB4:w% M o8el(Dk@6v Lr A`,$hkBH70n( Q"Yʆ>шJt`$3jDs .ˁX8Ės)SPf5d?}Z_5ETڿy]{XzbN  9ؤ~|h6Mt@1 Gtojd~u hA 0b/Ԣ{W{\TakNz{43-ު(q6il#0f^4qCի;Xlp1wڗk7m<2Nhnvofڞ^7'jk[_9ovᬎ·Vo\>yrm;ۋxT@~oQ%\௜u3~m[|v#0s=~Rd~:˃v!g:ҳ\'Хsw<usv΅B9=(۷3tޛm\?WxW6p]q@?K& ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Svářeči CO2 - České Budějovice - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíSvářeči CO2 - České Budějovice - Všechny lokality

Svářeči CO2 - České Budějovice

Místo výkonu práce:
- České Budějovice

Náplň práce:
- svařování pomocí CO2

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru výhodou
- čtení technické dokumentace
- dobrý zdravotní stav
- praxe ve svařování CO2 (základní zkouška)
- časová flexibilita
- samostatnost, spolehlivost, důraz na kvalitu
- dvousměnný provoz

Nabízíme:
- mzda 22.000,- - 25.000,- Kč , po zaučení + 5.000,- Kč
- 5 týdnů dovolené
- obědy za 30,- Kč
- práci ve stabilní společnosti na HPP nebo DPČ
- důkladné zaškolení
- dobré pracovní i sociální zázemí, přátelský kolektiv
- práce pro muže
- možnost ubytování
- možnost přestupu do kmene společnosti

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 25 000 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie