Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíSvářecí EN 287-1, metoda 135, Statní zkoušky - Mladá Boleslav

Svářecí EN 287-1, metoda 135, Statní zkoušky

Svářecí EN 287-1, metoda 135,
Statní zkoušky

Lokalita a popis;
Okr; Česká Lípa

vyrábí svařované komponenty pro regionální a příměstské vlaky, tramvaje a metro.

Pracovní náplň;

svěřování kovů, úprava a sestavování částí svařenců do celků, jejich spojování stehováním a příprava pro svařování

Požadujeme;

vyučení ve strojírenském oboru ( strojní zámečník, zámečník )
praxe v oblasti svěření minimálně 2 roky
znalost čtení technických výkresů

Nabízíme:

zázemí ve stabilní agentuře
smlouva na dobu neočitou
zajištění sociálního a zdravotního pojištění
platové podmínky: nástupní plat 120,- 140 - 160,- Kč, ( čistá mzda)
pracovní doba 8 hodinové směny + předčasy
práce v turnusech
ubytování zdarma

Kontaktní osoba:

Jablonovský Vojtěch
Personalista/ koordinátor výroby

JOB AGENCY NVJ- EU, s.r.o. – agentura práce
T.G. Masaryka 1076
293 01 Mladá Boleslav
tel. / fax: +420 326 210 895
mobil: +420 777 102 298
e-mail: job@jobnvj.eu
web: www.jobnvj.eu

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Mladá Boleslav