Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP2T4TdvDĶ,r|\μ4v |df|L^$4J4Ƽll~LTj4lLĴ¬ʼ|z4ĬL,dDt$>$,DVDlvlD$tTfTt~tt\<ƴƴW`Z>@v lX!6'pSb$X4\`O /夝:r󝄂I ¾25@ l ZdC 8h.! [\ĢDCe_4kJp<$ADtULVQa @HZ^b8ER6"ԋ/(dt\@ D pXs@\hAD|p]iGL$rML&)*K @>@48G 0)ph]屠'bZg Vi JjA$)N% ۟8 >$̾?L$ТىwjA FЀZ$ m9O>OL IJ$LbBI2 KOI:[}Ak]90<#Yi!8PР$O$KA6)<%Dt#QdQM%H<:"uȀt 8ɝxM/i`9xQH~tI(D-$Q6Kp!P ֩D Wta9IAOg84׬U*\ 0K7*,EPg&% &/n:U!7@:|(LE-s#ҭ[mJ$P ̇=TM:f)~d:_Du @~a!$.:SL`KȀHz`H)$i)KatY1hT a]#тUj\:ȃ,dM@D':! )]Vo2rHC#{s.vETfǹa;c4vX$禲qQc,.'sMkE )A|8 &P|` :)VCn FQYWb pN. ^Y!F3^Qթ65ƨkdJ!LC/N$J`͗Nֲ,z[n~ڟ/p w]` gwio׵6`}XkC?6v_ΜG# #s!^ y7uUmuq=rr橎x5ν؉Պ9ItrgmUsEPd>7P9Ǎfaw\E8ۃtI2o^qWYխws_{'vi_|uǽ+_c{@8{<E wG-[ĸpDW|>qyaϊsz[?7}ݿ6zKq~}Gz{<}Wyvb|Ot~xxu H(g}t7~T'Hw~ }׀k8jͶw~wF;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Svářecí EN 287-1, metoda 135, Statní zkoušky - Mladá Boleslav - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíSvářecí EN 287-1, metoda 135, Statní zkoušky - Mladá Boleslav

Svářecí EN 287-1, metoda 135, Statní zkoušky

Svářecí EN 287-1, metoda 135,
Statní zkoušky

Lokalita a popis;
Okr; Česká Lípa

vyrábí svařované komponenty pro regionální a příměstské vlaky, tramvaje a metro.

Pracovní náplň;

svěřování kovů, úprava a sestavování částí svařenců do celků, jejich spojování stehováním a příprava pro svařování

Požadujeme;

vyučení ve strojírenském oboru ( strojní zámečník, zámečník )
praxe v oblasti svěření minimálně 2 roky
znalost čtení technických výkresů

Nabízíme:

zázemí ve stabilní agentuře
smlouva na dobu neočitou
zajištění sociálního a zdravotního pojištění
platové podmínky: nástupní plat 120,- 140 - 160,- Kč, ( čistá mzda)
pracovní doba 8 hodinové směny + předčasy
práce v turnusech
ubytování zdarma

Kontaktní osoba:

Jablonovský Vojtěch
Personalista/ koordinátor výroby

JOB AGENCY NVJ- EU, s.r.o. – agentura práce
T.G. Masaryka 1076
293 01 Mladá Boleslav
tel. / fax: +420 326 210 895
mobil: +420 777 102 298
e-mail: job@jobnvj.eu
web: www.jobnvj.eu

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Mladá Boleslav