Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP,n$zt||ʴ<4|tҤtlLLּ֬$lL\TԌI]|wr*k馣G#OI$b&U`]aP0YGr"K*W_Az@D HGׯ|Xf70XVd7=l3#ɜ!$h(@j!V/{ ))K*<`ASYhHD!p"Nj%J- upCchL -M(PKB& d1!7O,2.D^RCAGqK+`6A'R-Q3c6ic7q$pU@şH!^X% &W=NV1%T8;unN JJ@?tauܣ L+IDQ=^pp4 p&B 0Ph!ͳ ϕ(y)Q$^`ZrtpC(kA2݈$HI0JUo$2$V$ I@I⑰I" enCOqb ?N AWjqFٯ r ? $xO`$Q<&O lΘt8B:@@+N5l A.yhb0LzbJ0; n%됢?R8q^v@D #r(yW(@QEZH:##0|U*c7@d`c\_lD_ApF*Ai!Z0BH+eSXw{S x@ PԫI GHBrie!tN$` }5 j+o*\%("P0A-BNߞk!3M5 x(^o$k!_ךb4*VQݎP2p` ō]FuYfd|eë5%_.L@<36aEMEkԡG ]sz͞JTv,cW|(6S2U-l l|{Y;ZΨarG*7%wJ۵vlPܘ>ʧ-gh?:)n-ʛ+-yq@Jڛ%#EY;~+<O9)PcE^y=;_Lχ&Uvts\1uT14&ϻ-| ,z}?q]Ky-o«s7 mI1?e=׃{C,>a,¶g(ybzf}(uЖ^w ʷ[\5Gw xӞi;O_k'λ{v5BP߼: ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Team leader call centra - Brno - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaTeam leader call centra - Brno

Team leader call centra

Damedis s.r.o je stabilní česká firma rodinného typu zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren. Jsme vlastníkem značky PrintLine - top značky v oblasti alternativních náplní do tiskáren. Získali jsme certifikát Czech Top 100 a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v ČR. Do našeho call centra v Brně hledáme Team leadra, jehož hlavním úkolem bude vedení svěřeného operátorského týmu se 4 - 6 zaměstnanci. Bude zodpovědný za jeho výkon i pohodu, rozvoj i motivaci. Hledáme především parťáka, který mezi nás zapadne!

Náplň práce:
- vedení a rozvoj teamu operátorů
- zvyšování efektivity, hledání nových cest
- pravidelná ZV, hodnocení kvality hovorů
- reporting
- monitorování a plnění plánů
- akvizice potencionálních zákazníků
- agenda spojená s obchodní činností

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici
- středoškolské vzdělání s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání
- prokazatelné výsledky z předchozích aktivit
- znalost práce na PC
- zodpovědnost
- cílevědomost
- týmový hráč
- tah na bránu

Výhodou :
- výhodou znalost distribučního prostředí IT
- výhodou znalost segmentu tiskáren a tiskového řešení
- práce v IS Pohoda
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- bonusy, bezlimitní prémie
- HPP
- mobilní telefon
- rodinné prostředí, příjemný kolektiv, který se umí bavit
- 25 dní dovolená
- možnost osobního a profesního růstu
- sleva na firemní výrobky
- bonus za odpracované roky
- bonus za doporučení zaměstnance
- plat: 25.000 - 35.000 Kč.
Své životopisy posílejte na ferusova@damedis.cz.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno
Cena: 30 000 Kč