Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíTECHNOLOG/od 35.000Kč - Ostrava

TECHNOLOG/od 35.000Kč

NÁPLŇ PRÁCE:
- Výběr technologie pro nové produkty..
- Participace na vývoji a validaci technologie pro nové produkty.
- Kooperace při vytváření designu výrobku a výrobního konceptu.
- Zlepšování technologických procesů, podpora pro sériovou produkci.
- Sledování vývojových trendů.

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ technického směru, materiálového inženýrství nebo strojírenská technologie apod.
- Znalost technických materiálů.
- Komunikativní AJ.
- Systémové a analytické myšlení.
- Výhodou: Zkušenosti s metalurgickými výbrusy, znalost DOE a statistické metodiky, Znalost technologie Bonding a Press fitting, Zkušenosti s AOI.

NABÍZÍME:
- Odpovídající finanční ohodnocení.
- Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.).
- Zázemí silné mezinárodní společnosti.
- Příležitost pro rozvoj a kariérový růst.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na mail@cdr-cz.com nebo volejte na mobil +420 774 554 545,+420 733 123 545.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ostrava
Cena: 35 000 Kč