Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejTelefonní prodejce - Brno

Telefonní prodejce

Společnost Yonta s. r.o. působící v oblasti obchodu a telemarketingu, patřící k nejúspěšnějším na českém trhu, vypisuje výběrové řízení na pozici TELEFONNÍ PRODEJCE

Pracovní náplň:
• kontaktování klientů našich obchodních partnerů
• prodejní činnost po telefonu, uzavírání obchodních smluv
• efektivní a profesionální plnění přání našich klientů
• evidence dat v databázi

Požadujeme:
• dlouhodobou spolupráci
• výborné komunikační schopnosti
• základní znalost práce na PC
• smysl pro obchod
• pozitivní přístup
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
• motivační odměňovací systém (základní mzda + bonusová složka)
• další atraktivní bonusy
• kariérní růst
• bezplatné školení
• moderní technické vybavení
• cenné zkušenosti v komunikaci s lidmi, prodeji a zákaznickém servisu
• nápoje na pracovišti

Svá CV s tel. kontaktem zasílejte na emailovou adresu: nabor@yonta.cz, nebo tel: +420 778 050 640

Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Yonta s.r.o. zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.
Společnost Yonta s. r.o. prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno