Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP. e<}EQ 7R#.]}M7 El8Έ!a&NdZ⅝mE5tGQG-Y.aG Mu25f2599ҷ;K$@]9fU5AP|@)G 7#6lDƆzJQs! Аed sBEmj$R4%@V ` 'MlLWuyN#BAOu.lAt@!K,ۡ\sJN pŽP[$EAН7qp&FGMɢ23zzd! r`)fDq)4@"˸RW ЧϹW6M P;d)"LZ&&@JM:*otH)idytf6чh عK@bX FYL-jLމ FQ[ٌ,@2&UJ6kdqiX dhF^M1S$ }Oi>2tM)OΟJ<yPFԆ:БlZ*RvXSSȄW"pYN* Z,Xf,X=lR?UH5ik(vmmhjXt`!ਖ*QFΒ_qh{ 6=n3gZvEmA]VХnOZ^7nYUrW%nCַ]o}okً"uoeu d*| `W HՔVoN\Nsc;86nb ǖ-psaLӸƗ)K_z*v'*!,,d*&.b*cN9~ȸJ, ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Telefonní prodejce - Brno - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejTelefonní prodejce - Brno

Telefonní prodejce

Společnost Yonta s. r.o. působící v oblasti obchodu a telemarketingu, patřící k nejúspěšnějším na českém trhu, vypisuje výběrové řízení na pozici TELEFONNÍ PRODEJCE

Pracovní náplň:
• kontaktování klientů našich obchodních partnerů
• prodejní činnost po telefonu, uzavírání obchodních smluv
• efektivní a profesionální plnění přání našich klientů
• evidence dat v databázi

Požadujeme:
• dlouhodobou spolupráci
• výborné komunikační schopnosti
• základní znalost práce na PC
• smysl pro obchod
• pozitivní přístup
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
• motivační odměňovací systém (základní mzda + bonusová složka)
• další atraktivní bonusy
• kariérní růst
• bezplatné školení
• moderní technické vybavení
• cenné zkušenosti v komunikaci s lidmi, prodeji a zákaznickém servisu
• nápoje na pracovišti

Svá CV s tel. kontaktem zasílejte na emailovou adresu: nabor@yonta.cz, nebo tel: +420 778 050 640

Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Yonta s.r.o. zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.
Společnost Yonta s. r.o. prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno