Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPN,lTJlnD||nL\^,ľT,fL\Vl^4d<>||zLTldV$lf,ldDvdlLJZyTxfboLdFkҀm%A(I'0<·SK,h;sֶ#~?#P68Dn "B: I# \9)TpSt4*3L}DFc{7G0a[L521_Pɻ$&AOi&!Aq#Hz |IP37P4d>Qik9GQ5AqK4Zk$,́%8,0ÒIPF3IIBdHKVP(PUN%6 Z`L$@²T>pA@\ 0xad4I)%$2 .tX iXo$O$!-败-ICT5>[d$4"vXjcC"<`2ꫮjZk/GҺ$~:5um 1PLPY]z|S&Q@XObB3Р.,z{Wت9a TWRDNAB0!shfkB߫K'A<)؁S% Xp/)I L[|_?L,oU^DfI\ĵڕy.3dzK޸X$%B:eٙͷ\䬖YJr}`Ǐj`6GȦ+;?ZSvU{͂?ʤ1xixfU.(4P4jUZ=5:ꊴ4i)iZ{{6qa:b_?ԣEt bhY"0Cٝd/. 78.n>ؖyf;+njל69|@W3|Mytr|?ԅ>vs慶yqu0>)Nv=W?z׾,wh;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Uzenář/ka - Jihočeský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslUzenář/ka - Jihočeský kraj

Uzenář/ka

Jste řezník - uzenář/uzenářka a hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání?
Pro našeho klienta, masokombinát s dlouholetou tradicí sídlící v jižních Čechách hledáme vyučené uzenáře/uzenářky na práci v masné výrobě.

Náplň práce
• práce v masné výrobě na pozici uzenář/ka a obsluha strojů

Požadujeme
• vyučení v oboru řezník – uzenář
• praxe v oboru uzenář/ka alespoň 5 let
• spolehlivost
• chuť pracovat
• nástup ihned

Nabízíme
• práce na hlavní pracovní poměr přímo u koncového klienta
• odpovídající finanční ohodnocení dle zručnosti
• zajištění ubytování v závodní ubytovně
• závodní stravování
• jednosměnný provoz PO - PÁ(5:30 – 14:00)
• zvýhodněný nákup uzenin a masa
• dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Jihočeský kraj
Cena: 14 500 Kč