Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyWellnes trenér - Výživový poradce - Brno

Wellnes trenér - Výživový poradce

Hledáme 3 šikovné kolegy do Wellnes studia zdraví v Brně.

Pracovní náplň:
Náplň naší práce je zdravý životní styl a péče o klienty, kteří nejsou spokojeni se svojí váhou nebo mají různé zdravotní problémy. Sestavujeme také jídelníčky a programy pro sportovce. Dále je u nás možnost pečovat o klienty, kteří mají problémy s pletí nebo chtějí jenom dobře vypadat.

Pracovní dobu si můžete naplánovat podle vašich možností.
Na VČ však minimálně 8h/týdně a na HV 20h/týdně.
Finanční ohodnocení na VČ 7 000 - 10 000 Kč, na HČ 25 000 - 35 000 Kč.

Požadujeme:
- Věk minimálně 18 let.
- Ochota vzdělávat se v oblasti výživy.
- Spolehlivost.
- Zájem o zdravý životní styl.
- Příjemné vystupování.

Nabízíme:
- Volnou pracovní dobu.
- Komplexní zaškolení - neplatíte si žádný kurz.
- Příjemný kolektiv.
- Možnost budování kariéry.
- Odpovídající finanční ohodnocení.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno