Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP,v|$|ʌ|ʴ\LDL\tִʴDľ̜¤4Dd4Ҥl dl<ΤlԼdT|Ҵl$~$t|$4|4ҜƬDT,ΜČL̬Ƭ̎1%Y\BJ/0>%RJC@zms@f><}&[]@AX`#mԀ}IxuVhA|A hY(1E>VY87:Y!uQ"XpVQ"q` %H1}lV OƨY82ȓ3%]d%cA" Q{!j꺳-R_~D?C QBA%"$c~ 5H&Hf0{%BtInj !ѤvD H8 ]nI6+D3y4qk$Uձ Vu:L6&>̆I7\M0v?$:Yl#VipA0Ě-,tA&u~"@yQrGڬ o h;ddh\$%0:M`bsxڹ[R(e,/` T)6R`ٰ',RHue%MpCP/घ8BNc#:k4W!frYD'("(Sd֝HBZzl5 5x: Qa(&<[EFD qXjq2M)tg?dTj(GX nG"x5`=X)PR X^ ( BHLr PXՉVgDKu 3O2gĄFl*=+%Kb85hu&۔98ZX밚M$-f∾IwG$;]2 $%oeW2B[Q+ l/$U'C8)vpI\UD@"SƘLPp3[bZЗ5sf<cz5j~_IwT'[?DLG:bڦusQU̦Zv45 Zզ3Cl0\pg錻ݐW\۳=~[C!x?dDoH[3Epp)(/}3|v/b >m.klx%\tke8XYbzۛI<.g]-7yM\|k6ý{>p=-IWgpi];e7z u-;!K>{շu? {&DO_z/;s1+|}Io⋯~+##^~}Y~ݿ)"V});
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Wellness koučing - Pardubice - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyWellness koučing - Pardubice

Wellness koučing

Do přátelského kolektivu přijmeme 2 spolupracovníky ve věku min.20 let.
VČ-8-10 hodin/týden, výdělek 6-10.000,-Kč/měsíc.
HČ-30 hodin a více, výdělek 25.000,-Kč a více.
Možnost pracovat 2-3 dny v týdnu, nebo si hodiny rozložit do více dní.
NÁPLŇ PRÁCE: Péče o klienta (jídelníček, pitný režim, pohyb) s osobním přístupem. Působíme v trendu wellness - zlepšení kondice, prevence, zdraví, zpomalování znaků stárnutí. Upravení režimu v rámci sportovní výživy, tvarování postavy, anticelulitidové programy. Pomáháme trvale měnit stravovací návyky.
Upřednostňujeme uchazeče o dlouhodobou spolupráci! Zájemce o pracovní místo prosíme o zaslání životopisu na mail, obratem Vás kontaktujeme.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
- příjemné vystupování.
- věk min. 20 let.
- zájem o výživu a péči o vzhled.
- ochota pracovat týmově a na sobě.
- seriózní a zodpovědný PŘÍSTUP.
- organizační schopnosti výhodou.

CO VÁM NABÍZÍME
- odpovídající finanční ohodnocení.
- volnou pracovní dobu.
- komplexní zaškolení-neplatíte žádný kurz (běžně 12.000-30.000,-Kč).
- firemní benefity.
- příjemný kolektiv.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubice
Cena: 25 000 Kč