Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyWellness poradce - Jihomoravský kraj

Wellness poradce

Do našeho wellness centra přijmeme nové kolegy/kolegyně, kteří se zajímají o jeden z následujících oborů:

péče o pleť, sport, hubnutí a tvarování postavy, nabírání svalové hmoty, zdraví, zdravý životní styl

Požadujeme:zájem o některý z výše uvedených oborů, zodpovědnost, zájem vzdělávat se v těchto oborech, komunikativnost, věk nad 18 let, minimálně odpracovaných 20 hodin týdně

Náplň práce:diagnostika těla na speciálním analyzéru, vedení konzultací s klienty, administrativa spojená s péčí o klienty, poradenství, tvorba stravovacích plánů na míru

Zároveň nabízíme školení, kde se dozvíte, jak používat analyzér, a později i další školení v uvedených oborech. Také nabízíme flexibilní pracovní dobu a homeoffice.

Další výhody: Kariérní růst, práce v mladém a příjemném kolektivu.

Mzda: 90-290Kč/h

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Jihomoravský kraj
Cena: 290 Kč