Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPdJD$Tdľdr |Ҽlv|lL|4ʔ|t^,lTrD\Q9OM Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Wellness pracovník nutričního centra - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyWellness pracovník nutričního centra - Všechny lokality

Wellness pracovník nutričního centra

Nabízím pracovní pozici na hlavní či vedlejší pracovní činnost do úspěšně zaběhnutého nutričního centra.
Požadujeme: Příjemné vystupování, věk min. 19 let, seriózní přístup, pracovitost, ochota učit se novým věcem, zájem o zdravý životní styl, komunikativnost.
Nabízíme: Zázemí v prosperující společnosti s dlouhodobou tradicí, flexibilní pracovní doba, firemní výhody a benefity, možnost individuálního kariérního růstu.
VČ-8-10 hodin/týden, možný výdělek až 8.000,-Kč/měs.
HČ-30-40 hodin/týden,možný výdělek i 25.000,-Kč/měs.
Náplň práce: Nutriční poradenství, práce s klienty přímo v nutričním centru, péče o pleť (kosmetika), možnost vedení týmu lidí, administrativní práce, organizační práce.
V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na email: nutripro@email.cz
Informace na tel. +420733301207

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality