Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v domácnostiZískejte 2. výplatu každý měsíc! - Středočeský kraj

Získejte 2. výplatu každý měsíc!

Náplň práce: Nenáročná práce pro všechny starší 18ti let, vhodná i jako brigáda pro maminky na MD, studenty, důchodce i pro zaměstnance na VČ.

Komunikace přes internet, telefon nebo osobně v oboru zdravotní prevence.
Časová náročnost: dle Vašich možností!

Požadujeme: Znalost práce na PC, ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování - komunikativnost.

Nabízíme: Zázemí prosperující české firmy, flexibilní pracovní doba, odpovídající fin. ohodnocení, možnost kariérního růstu - vychováváme si své nové manažery.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Středočeský kraj