Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPDR,d |\lv\ҬlRƄzTΤTbU1 9Y4CG <2w]2H0p @">bQ 7 R P|Nl0, e<F]d`4s B %) a:tsE"y܅_K(~饌Pg2"wQ[qMmXc:cX2>8B$a(&4O0 p0%e 30 =1d Ƿ>@.c>5G%~{`.hCI,YLD>юw<5I<O|p-&rh[Y!a{{ Y?n_ 4y)M<WG6|/ǀ(Dt qূ?l!J8u Lab}qJ!P"Xꂎӄ" D oL%>w?D RCA $U 2* )'/oІ!jb(B2N"’2S,Jv97]1sC :@j&CHgME*BH'NLYŨRGJUk~;&HZ2, p!6֭$^N7c'hNRyӐ2ݫO{V0"q0 U5UITʩ4m ^aKݎ#gW?+ֆ(n^mA4\oEiN%Uy*h1;–D#^b$l\e•M*2),Y{EѢ%fA!*YJ :`ӻ2](rWא=+f!m"cW"0~ZFl-ͭJh =júUnMFG N U/>W'o-F׵fѐC Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Získejte 2. výplatu každý měsíc! - Středočeský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v domácnostiZískejte 2. výplatu každý měsíc! - Středočeský kraj

Získejte 2. výplatu každý měsíc!

Náplň práce: Nenáročná práce pro všechny starší 18ti let, vhodná i jako brigáda pro maminky na MD, studenty, důchodce i pro zaměstnance na VČ.

Komunikace přes internet, telefon nebo osobně v oboru zdravotní prevence.
Časová náročnost: dle Vašich možností!

Požadujeme: Znalost práce na PC, ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování - komunikativnost.

Nabízíme: Zázemí prosperující české firmy, flexibilní pracovní doba, odpovídající fin. ohodnocení, možnost kariérního růstu - vychováváme si své nové manažery.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Středočeský kraj