Přejít na SK verzi - V CZ verzi celkem 103994 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu

Vložit inzerát zdarma

Moje inzeráty

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v zahraničíZvarac / Severne Irsko - Všechny lokality

Zvarac / Severne Irsko

[12.06.2014]Celkem zobrazeno: 700x

Informácie o pracovnom mieste.
Miesto práce: Veľká Británia / Severne Irsko / Belfast.
Ponúkaný plat (brutto): 1500 - 2500 EUR/mesiac.
Termín nástupu: ihned
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- zvaranie roznych materialov s metodou MIG.

Iné výhody:
Nadcasy, smeny, transport z letiska, asistencia s ubytovanim a s potrebnymi dokumentmi. Vyplata týždenne! Nocne, poobedne a ranne smeny s priplatkom.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta:
Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca:
Požadované vzdelanie - stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou.

Znalosti:
Anglický jazyk - základy.

Dodatocne informacie:
- zaujemcovia musia ratat s uhradenim cestovnych nakladov zo Slovenska vo vlastnej rezii. Telefon: +447 841 34 28 52, web: http://www.marceng.co.uk

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: Dohodou

Propagovat
Editovat
Smazat

Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Kontaktujte inzerenta