Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP,N<t|dr4´4rҼlL8(*ٔ&˟ʤi-XZ`2)I4A+PJR;6jD,#<bG"jB9/xK^ *,y[h?Aኪjآ#y0NX}!+jlH BY8~ , 2…,`łs Er 1UyP'ARsƃts\SL& pGP8Nk" _p~Y]Y dq-gNp)0{H1#È75/[p +FQRr/c70mQYZKY@qA" ~TsEbCBG6V8/ ѱ?2O7*oJlH &YV1,l9^uu bb[Ax1*U Ƈ* P2(@% !Az(HdGE $xDBHԁAڛ)G2D. N \R?PS EC gߒJX8B)h" HDb%PIݮ25!$1 p%QyP v/8[牞Arh=,1"PHD:.GlAH(/p%H#1{4hR`TPja8#.;.:8"`Q@!ƼAUHHZ`n Ta0H W($&j* t4鎜  dh#$ r:})wՓ A [rf ( m*% @!DSI'31DpIGQr`z"9_VQb\?%p2 ,чZXAOvE1n--tErJu0I1V!AnVJe*xXڑ wXagetfPC)Q#>L԰_bU1UB;2!|6qKj̍沁cM%5«BGQ 0=yxUSŰF|A-V4hZN'@ 3g!9h V57ƒ% +GM,~G6_H#u'osVhMxa0G " "0CZZb7NP x"qiCUİD_-~f\ L3.4_XaaM-*h+>LbqP>q*R\b3$z$ P8 ڻE-OH`#?kb}Y7ӽ=k{s0 K<;@F>l(ڟ6 m= 'EeQu'U=-:U~t7<^=8.uk3}[lr9\] ao n'zlw;`V|>wKO6[mI%OamɼdR*y˾y0 {_౷E11Cً/yޔgx 9ꡟ|ݩ'{~_ӏ Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Zvarac / Severne Irsko - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Přejít na SK verzi - V CZ verzi celkem 104128 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu

Vložit inzerát zdarma

Moje inzeráty

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v zahraničíZvarac / Severne Irsko - Všechny lokality

Zvarac / Severne Irsko

[12.06.2014]Celkem zobrazeno: 703x

Informácie o pracovnom mieste.
Miesto práce: Veľká Británia / Severne Irsko / Belfast.
Ponúkaný plat (brutto): 1500 - 2500 EUR/mesiac.
Termín nástupu: ihned
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- zvaranie roznych materialov s metodou MIG.

Iné výhody:
Nadcasy, smeny, transport z letiska, asistencia s ubytovanim a s potrebnymi dokumentmi. Vyplata týždenne! Nocne, poobedne a ranne smeny s priplatkom.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta:
Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca:
Požadované vzdelanie - stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou.

Znalosti:
Anglický jazyk - základy.

Dodatocne informacie:
- zaujemcovia musia ratat s uhradenim cestovnych nakladov zo Slovenska vo vlastnej rezii. Telefon: +447 841 34 28 52, web: http://www.marceng.co.uk

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: Dohodou

Propagovat
Editovat
Smazat

Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Kontaktujte inzerenta