Přejít na SK verzi - V CZ verzi celkem 103408 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma
Moje inzerátyHlavní stránkaSport bazar, sportovní potřebyFotbal, kopačky, míčeVstupenky na finále Ligy mistrů - Jindřichův Hradec

Vstupenky na finále Ligy mistrů

[01.05.2012]Celkem zobrazeno: 1532x
Vstupenky na finále Ligy mistrů
Allianz Arena, Mnichov, 19/05/2012

Přijďte do Ligy mistrů her, naleznete na světě nejlepší hráče v akci a užít si festivalovou atmosféru pro fanoušky a milovníky sportu, bude vzrušující zápas finále Ligy mistrů konat v působivé Allianz Arena, Mnichov, Německo dne 19/05/2012 , začíná v 20:00.
Nejlepší obchod na Champions League vstupenek je kliknutí se onlineticketexpress@yahoo.com!Liga mistrů je nejprestižnější každoroční fotbalový turnaj v Evropě, protože mají nejvyšší fotbalové kluby na kontinentu. Pořádá UEFA (Unie evropských fotbalových asociací) Liga mistrů akce se koná od roku 1955.Ventilátor se snaží koupit vstupenky Champions League může najít mnoho nabídek, ale nejlepší je na vás čeká právě zde. onlineticketexpress@yahoo.com~~V je exkluzivní přístup do prémiových míst v nejpopulárnějších sportovních událostí zaručuje tu nejlepší hodnotu za vynaložené peníze na vstupenky Ligy mistrů. Nechte onlineticketexpress@yahoo.com najít nejlepší řešení pro Vás - koupit Ligy mistrů vstupenky ještě dnes!

Datum: 19/05/2012
čas: 20:00
Vstupenky na finále Ligy mistrů
Místo konání: Allianz Arena, Mnichov, Německo


E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Jindřichův Hradec
Cena: 18 806 Kč

Propagovat
Editovat
Smazat


Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.


Kontaktujte inzerenta
Opište kód: