Přejít na SK verzi - V CZ verzi celkem 65012 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma
Moje inzerátyHlavní stránkaStavební bazar, Bazar strojůBazény, vodní filtryUV lampa pro Váš bazén - Elecro Spectrum Hybrid - Brno

UV lampa pro Váš bazén - Elecro Spectrum Hybrid

[04.07.2018]Celkem zobrazeno: 150x
Spectrum Hybrid je nově nastupující generací pro úpravu bazénové vody za pomoci UV záření. Zabezpečuje bezpečné prostředí v čisté vodě a likviduje mikroorganismy - jsou bakterie, viry, chloraminy a patogeny, které se nacházejí ve vodě.
Název Hybrid je odvozen od použití 2 metod úpravy vody - klasického UV záření a technologie hydroxylových radikálů. Tyto jsou v podstatě molekulou vody s odstraněným atomem vodíku, což způsobuje, že molekula je vysoce těkavá a reaktivní. Výjimečná mobilita molekul, které vyplňují reakční komoru, vede ke zničení znečišťujících látek v jejich cestě. Jakmile hydroxylový radikál reaguje se znečišťující látkou, převede jej zpět na vodu. Spectrum Hybrid pracuje s podobnou technologii jako Quantum, ale s podstatně nižší účinností hydroxylových radikálů.
Aby byly jednotky Spectrum Hybrid připraveny pro snadnou instalaci do stávající sestavy, jsou dodávány spolu s průtokovým spínačem a indikátorem životnosti lampy (životnost 9 000 hodin); nebo s digitálním ukazatelem životnosti lampy a inteligentním dávkovacím čerpadlem.
Další informace Vám poskytneme na tel. 724 130 323 nebo na našich stránkách http://www.elecro.cz


E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno
Cena: 19 700 Kč

Propagovat
Editovat
Smazat


NáhledNáhledNáhledNáhled

detailní fotografie


Kontaktujte inzerenta
Opište kód: