Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP|<ʜD4||d$Ĝdμ|D,LTll|Ҝd$d$TD|lœʬʬdμ\TʌҬDLt4d\47|o4M?LQ5*Hhu.j x j 4h?m @ H AxDp2J-XA`5"TPPP"VC@0P%8`# ͍$ύ&N|hDԉ  Ht ׆|ؔA!;%Qwq z3 (|@9iMyTH }.ࠓiz+$vF #2 zL1Җb i;] )s~ Nmee`Z!%HĊYRuKg:Nv~S,l5]رKMuD%Θ;NzAid Z@ 6  ]j UDM#(Gbs@1E[I>U βVpթ"8 {uM8 3&@`U q !9mIR(E?؁ `>8)Bq Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
500.000+ ročně v oblasti kapitálových trhů - Praha - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční služby500.000+ ročně v oblasti kapitálových trhů - Praha

500.000+ ročně v oblasti kapitálových trhů

Zajímá Vás dění na kapitálových trzích? Chcete pracovat v zavedené společnosti obchodující s akciemi? Chcete zajišťovat realizace obchodů pro své klienty? Chcete během prvního roku vydělat 500000 - 1000000Kč?
Náplň práce:
- akvizice nových klientů.
- poskytování investičního poradenství klientům.
- zajišťování realizace obchodů klientů.
- monitoring držených a sledovaných titulů.
- vyhledávaní investičních příležitostí.
Nabízíme:
- atraktivní provize z akvizic a obchodů.
- pevnou finanční odměnu.
- rychlý finanční růst.
- odborné zaškolení pro vykonávané činnosti.
- prestižní pozici v oblasti kapitálových trhů.
- moderní pracovní prostředí.
Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti.
- pracovní nasazení orientované na výsledky.
- výbornou znalost Čj.
- základní znalost Aj.
- uživatelskou znalost práce na pc a internetu.
V případě zájmu nám zašlete životopis. Vybrané uchazeče pozveme v krátké době na osobní pohovor. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nezasíláme. Web: www.ibcf.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha
Cena: 50 000 Kč