Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaAsistent/ka obchodního oddělení - Znojmo

Asistent/ka obchodního oddělení

Česko-slovenská obchodní firma se sídlem ve Znojmě - zaměřená na reklamu, obchod a nemovitosti - hledá asistenta/tku obchodního oddělení.
Náplň práce:
- správa objednávek zákazníků,
- komunikace s dodavateli zboží,
- vyřizování zakázek,
- pořizování dat ve firemním systému,
- možnost Home Office.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání (není podmínkou),
- Příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost,
- Znalost MS Office a obsluha internetu,
- Schopnost pracovat v týmu.
Nabízíme:
- Výhodné platové podmínky - nástup 24000,-Kč,
- Osobní ohodnocení a osobní růst,
- Firemní výhody.
Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, obraťte se na personální oddělení a sjednejte si pohovor v pracovní dny od 9 - 13 hod na tel. Čísle: 607 673 275, nebo zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu Rybova.J@seznam.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Znojmo
Cena: 24 000 Kč