Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPt6 $| |„||ҴbLδt \|4ĺdN4|DTl$zdLLҔ4ʔ,D$|B$ּLƔʬʤdttd,ΤδԄZ|”ΌĄDt\DƜ$$œƤHyV0b48+"0*gqйV$*,{ږ4&0+r+<(" R@R8@F)vc(YRr`AKVˌTbHw,h F1R NkA@moaUy"2NT 3ΒI'% #  qN;+JҶY^RH~"5,ʒ+oS U ܈+:JH"@g_I=rBV TI3 }R- 1AL0MEaJAnY&{+2>!Y0ԍ*Q0|b?'%8s"/T"ȸ g+@Ѩ1pڸi>7X Sx2Uub9+^AsvY!ABWZHژ % kLpn(#TdK5l>~,h b| I0V\I;&n)1 AGaULߐ$^c\궳:q;;P Ll\֗|]xF];eJ$ ӏE:$-PҺ6Ak{rCAzA1x,xA\RkQ +H)8aW Ax\'/&RkT>w d_QI bF\qZR;B.YPf h!A[is[HlX1 k$Q$Xp*G Md9)!v@L@:2k+5#ɀX]5a1On>)|㽒p8A1"ZP z-HVA-DW@j@+NP$K~3L΍^[пuڔQ6K0D$=2Dяnp#1AVa:x E@$NȒ(<H  K ρ@y `BIW"y@8*qs)-HD h8II[2CJ<`íMgJP?H082A$:3XP)IAU -VՁ=bT̋P&0X*ҷ)4ɀ;M+DU~ C֒ 2EwE^ҦLN HAn-P lb1+)`Pr'&XEp1`@F &&0 Hɳkp) #pDKH|-(bQC*DS&q}}/C5zGڊ`p:.n-R: 6tõhlfC9E҆ED9Q('JІ"0;_tAudx!H~@מ랂bY@S4iD̯~{H"wA>r%`N ܈xQw>ۼF=zmD`7o{W;? ^W lg}ow8כ|^,gH~'uї}FeG'w~t|7|^xǀBw|&%}rgOiE~sw_ׁuQ~wձ9w?q 55njф6>%(|Y}< Ev*Ȅ[~X`(cx\hGZX~ilehnǁ(~~'gxyzmA;ݧ!|"BSؗUlgI$ׂB؅o8h}kp([KЧ8kH>sn]b,!t!uӃHxRȨk煰zhX(܈͈SX8';
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Asistentka / Recepční do kadeřnického a kosmetické - Praha 3 - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyAsistentka / Recepční do kadeřnického a kosmetické - Praha 3

Asistentka / Recepční do kadeřnického a kosmetické

Pro náš nově otevřený salon v Praze 3 hledáme vhodnou adeptku na pozici asistentky / recepční na HPP.
Kontakt: profesional.salonforall@gmail.com
Minimální mzda 13000 s finančním růstem. Požadujeme: komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, loajalitu, jazykové znalosti - angličtina, znalost PC,
Náplň práce: péče o klienty, organizace a zajištění příjemného prostředí v salonu. Pracovní doba krátký - dlouhý týden od 8:30 - 20:30 hodin.
Nabízíme: příjemné prostředí v nově otevřeném salonu a vstřícný přístup. http://www.for-all.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha 3