Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaTelekomunikaceGrafický designer Praha - full time - Praha

Grafický designer Praha - full time

Máš kreativní myšlení a talent pro grafiku? Jsi zodpovědný, schopný a učenlivý? Přidej se do našeho týmu v Praze.
V případě zájmu nás kontaktuj emailem s předmětem GRAFIK. Svůj životopis a reference spolu s kontakty pošli na e-mail: job@pixolo.cz
Náplň práce:
Web design, logo/brand design, návrhy propagačních a marketingových materiálů, tvůrčí práce. Požadujeme, nabízíme:
Požadavky:
Nadšení a chuť něco dokázat.
Neklademe nároky na vzdělání, důležité je to, co umíš.
Zkušenosti s grafickými prostředími balíčku Adobe, PS, AI, ID. Zkušenosti s prostředím Flash výhodou.
Přehled v designerských trendech a webových technologiích.
Smysl pro práci v týmu.
Kreativní myšlení a grafické cítění.
Aktivní přístup k sebevzdělávání a sebereflexe.
Zodpovědný přístup k zadaným projektům.
Reference a praxe v oboru.
Nabízíme:
Možnost pracovat a podílet se na zajímavých projektech.
Tým profesionálů.
Přísun informací a zkušeností.
Mladý kolektiv, neformální prostředí.
Zaměstnanecké výhody: notebook, firemní telefon, teambuildingy, školení
Místo pracoviště: Praha
Typ pracovního poměru: HPP nebo externí spolupráce

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha