Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP $|||ŒľlZ LLv4ҴD\lT,hkB'Z@k8,Gj}!*FPB *Id@~AIw|(,C]۩XȨ@T T E'A#T Gu v<G9ݒqTw2pBc0{Q)jAŴHFEԼqxOlw ]beцx.EZ1Pz`G4II +uѤk,ƱWEa% Mx{r mv氉Iqޮ-,"e5@"`/S0ȋk/7\m ]x8D1r_y%0--zZ5g"UbE%CI JYkUmsr^n*E (0XMo:nO"ye@MA<CMhRwXgK`A~:) `|2bP@Mmv\ - ~W$4Z80(@GR.ItHq RC> !c@4$Sa?,(.k RV ȐBBg3@R AJ"ƲVvV7U# ll"d(XJx-((E*4'Lf*Rg\Fc yG`i dUc@C"sVU l!ꩦ݌2b衭cP2d$Vѝ I,M`E~ 8KHc*Eo$5 I.I``@U1PlVgWД$A .!eҠ' @7-IX,#i$ bႳf:Tܸ1!Ur^Z2+ XLJ#TYjE> Ԅ0q IP)2 nM ,1 O,FD>!aM: 2UW8P~J]4jXE E$`\Tw@EEOǽHnX$_e d]e(aU2TML]q7 JMx`qfCJ8DǴ Pta6E,CM,$~ Shztr8U9`- _!͡mH,j $Qo4tk|U0 E _( 8̴@E _r{|%Ԗ@$H [UbD$2E 7G`XQRwDXh,0bB˕㡢&~%_ H {Kcz1H {5lweA <ծq^f}cZ_;Uo5 )Np1kbۄ]i ۓ7Pn=#v>o}#(nS>vE&NWߝ̣}=oةmbVګ ?9]p߀\ O֦ Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Horizontkář CNC - Pardubice - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslHorizontkář CNC - Pardubice

Horizontkář CNC

Pracovní náplň:
Obsluha horizontálních strojů - system Siemens, Hejdenhein.
Obsluha strojů WHN 13 CNC, karusel točny průměr 2800 mm systém Siemens 840, WF 80 CNC.
Samostatně vykonávat různorodé činností při výrobě výrobků a dílců dle výkresové dokumentace.
Měření rozměrů dle předepsáních postupu.
Co od Vás očekáváme
Požadujeme:
Vyučení v oboru, praxi v oboru 1 rok výhodou, není podmínkou.
Manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost.
Nabízíme:
Zázemí neustále rozvíjející se společností s mezinárodní účastí.
Zavodní stravovaní.
Odpovídající mzdově ohodnocení
Nastup možný ihned.
Plat od 160,-/hod. a vic.
Místo výkonu práce - Pardubice
Kontaktní osoba: +420 774 222 191 nebo +420 774 222 847
e-mail: agentura@abzakovo.eu

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubice