Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslMontážní dělník - Prachatice

Montážní dělník

Pro našeho významného klienta s dlouholetou tradicí sídlící v Prachaticích hledáme vhodné pracovníky na pozici montážní dělník.
Náplň práce:
*montážní činnost
*výroba elektronických komponentů (pro automobilový průmysl, komunikační technologie, průmyslová elektronika)
Požadujeme:
*manuální zručnost
*pracovitost
*spolehlivost
*fyzická zdatnost
*ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
*práce ve stabilní společnosti
*nástup začátkem března
*hlavní pracovní poměr
*20 dní dovolené
*3 směnný provoz
*mzdové hodnocení: od 11.000,- Kč hrubého za měsíc
* příplatky nad rámec hrubé mzdy: za odpolední směnu, noční, další příplatky dle ZP (přesčas, víkend, svátek)

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Prachatice