Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPf|l”L\BwА@x jxy@ !vhAHEј(-xř1@yYXcgL(edDv葀c>IX^7"hU?A"$g z!_=w'g[ Dܱhd|DtHz 'V@K$Gvȱh"|@I$gXuBڱC}<$QFEzpk B j(-Ôr%A5|1^5e*XFa@CNe)0Uex"HRx ŘXBKH5{tVF1aU ^ ]I(H-n# >m2|V &4YD+ìaEv#W!t`5^1{K=St`&a\pv\HvLy{Ň[HS2TaaꁢTDvl m0r8Gt(#h4/4ށIuE7)IqGuA(Ga1H ნf5zPц#Uu*,tY!4A$١;Zah4n!9F-"r,@MpP|&es!U2*K;4{&pALoy t'<7DR5CD)E)@,P%īხ jDp7F@x[>4ĥ*Y3DPV>Z<3 `b> #@׸b $ GF>+bj&уE9̪J9D;#zprpō( tY Il/ jH= 2?JK, Ő*Q1I%SbC9P/-ܠb8C?RX@mkBGIe\Eb0x6!a'99Ԡ+p~V,f!ό,@capOXz 2)f`.Ӧ`1!@,TԢ)4İHRR8]hCqzS~-ЬSƤ,+dQtUy!OOSWj,E&QZVFeꑫKLU`Cl^2Qk5U׳Gasb)Y^~Lh)^mvXjXZ&'uKdkY:,k[)Y~6=-ꔛ\vTpSYӒUnWӅnxR]WQmy[BmPy{YEMK{;]̶}MqX즗dBvf ~K` nKY;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Montážní dělník - Prachatice - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslMontážní dělník - Prachatice

Montážní dělník

Pro našeho významného klienta s dlouholetou tradicí sídlící v Prachaticích hledáme vhodné pracovníky na pozici montážní dělník.
Náplň práce:
*montážní činnost
*výroba elektronických komponentů (pro automobilový průmysl, komunikační technologie, průmyslová elektronika)
Požadujeme:
*manuální zručnost
*pracovitost
*spolehlivost
*fyzická zdatnost
*ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
*práce ve stabilní společnosti
*nástup začátkem března
*hlavní pracovní poměr
*20 dní dovolené
*3 směnný provoz
*mzdové hodnocení: od 11.000,- Kč hrubého za měsíc
* příplatky nad rámec hrubé mzdy: za odpolední směnu, noční, další příplatky dle ZP (přesčas, víkend, svátek)

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Prachatice