Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPnT„Zl<¤tt~ҬD1]reԘT,H.$&L2R&ET D 4 ݒODRKH! /"DDUJf/Qi-AȾ2m(QtK+/.zx: 2PR 0W rObh #)Fh$ʂDuWl3d Km! N`ht{šYlCߙ rHGj&'bIJBvD0Z5$2S * ?]y5Tg b"]e9E,vDAe.Ӥ) ~P-f-" "-#rud"]\5EU{fTAZ@-DʋBxnLjl""] z)鋔s&e=Pϯ([n8F,"F0!1V{$ Ձ x#I7^(:-cl& 4I,䩪C5.#P0[@ȀHz`,G)O纅eB,8cӢ ȂD@$b^ /@X@,jdg 7tʯ#8%Gi)iZ xoaX $l+F EpJ;'I_5bR͌ cI21"8r^7aYM&fFBd!D5YZKpm>zl<n8BF!B3YPW[}-K[e *ȶwjqNvI+A!MUۃg1x}m5@sߢ7y/Ӵ#>N_'8 r |O=lDN8FZܜvfc>l_ePSVz8^#LGS,fՃ}EyAm}0x7b^o|ꝩ;5/=6nw97mΙ6,f˥*~hoz+66wֻwG>+oz߱Oo?>~b5&:_ǜ|6{H~0uwsyp~Wu~OoR'}{{F;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaObchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště

Obchodně-administrativní pracovník

Nabízíme:
zajímavou a nadstandardně ohodnocenou práci, marketingovou podporu, volnou pracovní dobu, možnost spolupráce i na vedlejší poměr

Náplň práce:
komunikace s klienty, administrativní zpracování dokumentů

Očekáváme:
středoškolské vzdělání a vlastní PC, zahájení spolupráce na ŽL

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Uherské Hradiště

Smazat

Náhled

detailní fotografie