Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP,,|t|δ\DČVI&8'ȕ.J\pte= nވY`(6WDbhC%8Cmƕt'wD}x>yۅ5gGxDm2*%}R m[G^fi$FOсdx: %RV].e dεIWG߆%sƆ%A&gUh'ET%;P;|b9őIP뭱PW暋A+%&N/JU &AuJDlAujXA`b !rqT&'C bqB[-BF!Yj9˃;`7@ME`I-U&@6q9DS&A$Tr#eШ%VeB[1{Df86d#>'kH0@ :?Po@"B̰$Q55dg:K&0xU$>T&(#% 62J*TM_.`=H _H.0+tW`8%v["b3%A$J+! ж; !"^N0;(`1F ldBHNu(m*5( u9YYj08F f[~I%OY# rf 7ЇH,: TOpj Fe)QAgg: d4Iذ@9`&4k`z"Ii8nN ݵQ%g QD! 6jt[)vE%M=Wi*GSp.*zNp)QqBUQuFr&$OaPo>%L/](sD@PH5;m'd&tlĿRNhb& R,uAa[E "QЀ~^pRj_J4!miGZE"")up|B8.Kt-˹|1UFU%x׆jvnN8bj@.a?@S#ezCX!+DJ8)BN0a%Q[B2aU;M8p0>8~h@~a+O&x(}3:΍R k$D5 LEˎ @ܢ6`XDVvIֲFD$LqUGթ 8Tl EURD$X@|=QP3@-Mt \(Q5'"!tU𨽃NnL@lg&o P@H` 9m$&߫:5荈8/x@0Ⱦdt )I76o=.= r1"Joh4/%~ nK,v&!(^'ѱ}zlK%lZaD6W䐌W:@;PN7w|D o7R677 U'o֦Fǀ xup-QzBht2!2E}ez C'pֆ\H|\xpj5]oA |^8Hqgfwy_`Gfxuxg|'w4' r Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaObchodně-administrativní pracovník - Uherské Hradiště

Obchodně-administrativní pracovník

Nabízíme:
zajímavou a nadstandardně ohodnocenou práci, marketingovou podporu, volnou pracovní dobu, možnost spolupráce i na vedlejší poměr

Náplň práce:
komunikace s klienty, administrativní zpracování dokumentů

Očekáváme:
středoškolské vzdělání a vlastní PC, zahájení spolupráce na ŽL

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Uherské Hradiště

Smazat

Náhled

detailní fotografie