Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPF4l<||B,|n4δj\μ4fT̺lZ~LĬtƤTDVDLVD~t|\tDvdl\<$Ƽ֔ N`QHc0e81( Lܕ6y!ad@PB4QMdsi,hz`y>)vU`8 xY8D vaCBit3 C8[@4Gf0!3xR E> &pq. Фp#:Gw bF!sѴT$n 0 < -> dS F j%=-s̴ Z7-͍qM" g^7s/$# Hh *CAvYTʱC ]W jP EցO %DWniQڃAf cYR=OۭB8ABbԂыjTCB/g[QXňXdP~"5)l^śB]%1m M/GWWaJ( NBY6"fmib`g$b//7O,7%kA,GH~1-q6Qn-6Qe+,1kX4We 3@;DqF13~DMdA>F|UEGr3Q$_Nڶx,l:+P*.l{s)-ZUʅל1bʶg8vv7yѴ>PM\[ٕuMYǮ>veݨyLVYHԎj_߻9F ix@?S?H8 zUi^vNq؍h ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodní zástupce/ředitel - Praha - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejObchodní zástupce/ředitel - Praha

Obchodní zástupce/ředitel

Marketingová a reklamní společnost Delcou hledá vhodného kandidáta na pozici \"obchodního zástupce\" pro ČR

# Náplň práce
Jedná se o aktivní oslovování firem a prezentace programů na zvýšení obratů a snížení nákladů společnostem

# Požadavky
Komunikativní a prezentační schopnosti
Zkušenosti v oblasti aktivního obchodu výhodou

# Benefity
Možnost plánovat si svou práci, dle vašich časových možností
Nabízíme zajímavé platové podmínky dle odvedené práce
Možnost kariérního růstu ve společnosti ( auto, mobil, zájezdy, procentuální benefity z obratu společnosti, pobočka společnosti )

Životopisy prosím zasílejte na: info@delcou.com
Bližší informace na tel: 773451001

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha
Cena: Zdarma