Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPNt,l:Tf ĺ|fάz,jҼ~4~dLv\$b,v$¼D\R4„J$|̾bDlnTn$4j<ĢLzT|4bĮĮlt^,Vt´T|̾ܜv4 R\jʼT\~~l$b4v,ŒJ,̾n,V$|¼ Rj$~D,P- H*\ȰÇ#JHŋ3jȱǏYIrɒ(OLr˖0_ʌIs͚8osϘ Jѐ?\)ӧNB*UѫXjZ׮` KvlJhӪ]lٷn+)ۻxnK/߿~CKa ^qÐ#Kf28[p3²ɠlfB6Z$xL٧S{aȩ*jQ.co u5> jp744~V?׼}]`o6}їށV~=RtQX yxWR _ p' dI|V[H"H^dX~vB#6ހ5 HE+X(E(,p=1`H7]%< L@i[CHt&QRt̆f6[6 ў 4u T%P56I&H9 (zP>IP'IDrw@Jâ.R3x71`-I)aTy4u(|!G eME"'qYt]ztEdKi hìdƛ"Q)p"w9RN-".w"AoL"- ղգDt'V) j`U@F= I-ԥ(&n0{AFX5$D03q 9xJ8#%(ڦ0E4Lb@qܹ25h7b/J ȣ$ZPA꤉! -)PcKtB] U 0x%ydd EP.h5!0 JeIH'(|?LS!KV Ntkt HOw $q808W|P'0&:-`ł4{h@r(u PqL\D Va0ת` %SW22@Xa?;JUv!Kd@)ήbdE-J0<Ґ z1`gD- (Ճ~H :{* 0{~|,' Gh*(Whzח&|R>8|2HsT8ׅGxO7(8)|.~؃3Ȇ"76pȄLJxhizX_x^k'x҈:vh^B舌779x`'&:a(diWXghȃ_T؇xT慱X(wĸsHm&и}8fx{#~aǍN;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obsluha CNC ohraňovacího stroje - Plzeň - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíObsluha CNC ohraňovacího stroje - Plzeň

Obsluha CNC ohraňovacího stroje

Pracovní náplň: tvarování (ohýbání) tenkostěnných i silnostěnných plechů na ohraňovacím stroji od firmy TRUMPF. Požadujeme: vzdělání SO nebo ÚSO strojního zaměření, dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci, praxe při obsluze ohraňovacích strojů od firmy TRUMPF výhodou. Nabízíme: mzda 100 - 120Kč/hod, práci ve směnném provozu, nástup možný ihned, místo výkonu práce Plzeň, MOŽNOST VÝBĚRU TÝDENNÍCH ZÁLOH NA MZDU VE VÝŠI 1000,- Kč, MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Plzeň