Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPtb$lDd”Ƭ|f,l$<҄ڼ\lƔD ~D,άTdδ\,|̔T\´4|,|vDtttƤľT֤|,Ƽ|n<֜|ԔTDĬ̜lŒt$L֔ĜltʤLLtd4\ʬ|\~T|tf,tLdl¤Ԍ<Ҽld|4|$ttľ֬,ʼr<ČTdtb,œʴ|j4lDҌĔdƜD4δ\Ҽ\,\dƬ|4|$zL|LʬT$tLtT|r<Ĝ\|\Tt֬Ԝt”t,T֜Td<ʴԬlt܌t|ľ4,P# H*\ȰÇ#JHŋ3jȱǏAEIrɒ(OLr˖0_ʌIs͚8osϘ Jѐ?\)ӧNB*UѫXjZ׮` KvlJhӪ]lٷn+)ۻxnK/߿~CKa ^qÐ#Kf2˖3̹d͠1mٳxI^5Y԰ckuM9e-meZλ3HČGл"W|"E(][$zRm[J>4{YT t ]{Q1#l F!!֠Z"B$R$7‰J("Ek"_vA˵a>P-b$(YgIIǁ$,& NL#IXay Hybf0~iC)h UZGdumTQ(IR(kF ^&q'Ry`' ٰCB cZ^!Hޓh` BPgCȑlDuTÌg( %)_,&!*`)BDPaZ / Χ% b. |?QXK#eɮ0 @t 9 ;("r@ŲpA,e(,?Pzhh;п#JH( 1CС\%t)$ _)(2(`j*耉Լ ) ,<Z@R <-lwpFDp=D4/!!+`01Iت<@J.e".kdՐ)`|H@% k:D U%,&qЏ@JUR^6X蘲kd']A/($'HDb9Jd.R P$Q^ɪ?; ĤRS1gr06h0z"M:yh'e MPiE)JӚo!P)j P?DUD!`H}%c"|Ӎ:Ѩ55fHO#MԄ=a"eِoʹj@EԺ] !e65:錚@RޕaE?՟Mq4WGZ g,URװfձUj/g˚QF=ckXUs=]?U=D kP 3{vyf/k WIuY; 9ǭgM[W>-F3Kv-%)qY+^Rּn[K\ջg,fRMxQx1kdk"ؼ7%k|QbWh]os ;m;L]U 1QJ`z31Uò0nu.=&TF[s&.ja"J{`Rkb\ryef3~ngy65GfRSjL y{1;ߺ0pU|&їj{[D:.--Z/;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obsluha CNC soustruhu Fanuc - Tábor - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíObsluha CNC soustruhu Fanuc - Tábor

Obsluha CNC soustruhu Fanuc

Náplň práce:
- obsluha CNC soustruhu Fanuc Robodril

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- dlouhodobé zaměstnání na HPP
- příspěvek na stravování
- příspěvek na ubytování
- motivační pohyblivá složka mzdy (odměny)
- platové podmínky budou upřesněny na pohovoru

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru PODMÍNKOU
- praxe s obsluhou CNC soustruhu Fanuc

Pro našeho významného klienta s dlouholetou tradicí na českém trhu, který sídlí na Táborsku, hledáme vhodného uchazeče na pozici Obsluhu CNC soustruhu.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Tábor