Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v zahraničíObsluha/programátor vysekávacího lisu Německo- UB - Zahraničí

Obsluha/programátor vysekávacího lisu Německo- UB

Pro zavedenou výrobní firmu v Bavorsku přijmeme obsluhu/programátora vysekávacího lisu TRUMPF pro děrování (TRU PUNCH 5000).

Náplň práce:
-obsluha strojů Trumpf pro děrování (TRU PUNCH 5000)
-samoobslužné programování, instalace a nastavení
-kontrola kvality výrobků
-servis a údržba strojů a nástrojů TRUMPF

Požadujeme:
-SŠ/SOU
-praxe v oblasti CNC včetně programování a údržby (ideálně děrovací stroje)
-znalost německého a/nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:
-16-17€/hodinu čistého
-práci na živnostenský list
-ubytování zdarma
-možnost poskytnutí zálohy na mzdu ve výši 400€ měsíčně

V případě zájmu volejte 773 220 807 nebo zašlete svůj životopis na schwarzova@bohemiaworks.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Zahraničí
Cena: 70 000 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie