Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP,^,Tœ\ 4Ҭ|tLD\¼dl|v4,lTIJƄ̴μd\t|0lX"ur1k#Xp>@J`&/〱\S5XL cs ?Y@{2N< H"# .z1lmh"ER`!IL$ yg NE aDĐh"a2; ɓ>ĢR$7 04<T( PUF+@$&Yֲ%6ࠅA,؀MޕI^h:8L,xs<03yEIl/nC|-pRqw)C*%p Թք7E4'QF8OS , 6b;%0lYKə~@Rz(&X8BzH(TYI` 'hRK0$Ї[fL GD{!I  0JuB0BL9LAJߺg^ @E fD>! 4ԥno R{9$  $ Wa*b[QF0CI^y,Uze(ԛAݹdͽh{xi2҃2 9C~2 N+b G o;H룕OZW8DP8n0*Ĭ ,[E"8P"8g*YY 2O+Z}6!u# )j'}:A0 $_@O0C!H s@793ۙE B C!hz9V%'+LOk-`6 3Q0)=+ll ̮\7Qv^9ࠂ `0/nV4޵gІL,: &+{[[8 >0cyzSAZO=ʶix֏$ ,q&<˵Xmg'sݸ6}km+嶽Gڲ &.7Nqx;{ 'ywIA; xj=/w9}>89tn[1ݮCa1>PҮ]BgMN}Vבumg1~ufngeC ?{v5v^ccnyw|#}9&tS|x%LJ:}S.s? 8c&ENoJJxwmF㻫/xg_SQ|{^>kM7p'(sw~wGtyԗwzxy n t'zx|cw0aw|zч8~ǂWs/uGr9(;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obsluha/programátor vysekávacího lisu Německo- UB - Zahraničí - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v zahraničíObsluha/programátor vysekávacího lisu Německo- UB - Zahraničí

Obsluha/programátor vysekávacího lisu Německo- UB

Pro zavedenou výrobní firmu v Bavorsku přijmeme obsluhu/programátora vysekávacího lisu TRUMPF pro děrování (TRU PUNCH 5000).

Náplň práce:
-obsluha strojů Trumpf pro děrování (TRU PUNCH 5000)
-samoobslužné programování, instalace a nastavení
-kontrola kvality výrobků
-servis a údržba strojů a nástrojů TRUMPF

Požadujeme:
-SŠ/SOU
-praxe v oblasti CNC včetně programování a údržby (ideálně děrovací stroje)
-znalost německého a/nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:
-16-17€/hodinu čistého
-práci na živnostenský list
-ubytování zdarma
-možnost poskytnutí zálohy na mzdu ve výši 400€ měsíčně

V případě zájmu volejte 773 220 807 nebo zašlete svůj životopis na schwarzova@bohemiaworks.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Zahraničí
Cena: 70 000 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie