Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP\Rtf$tLʜ$ƼtT$\4T֜t|ĔƜҬ\<|vͼ$o  J:"yrzN<,[4_)yR672IMP^$XHp9_}ouP"BuW^dApǙve"C lׇnXD~da_$UrR8\NJa]y#ِ4Ɉ2 @շA$-e)'X/vp!8VK~Q@$&.X_ZB6'Kwy&5aRN'uX D*2iA8Eo&by+fyk&Zup $IĘ2 g .)C&G~Nrqax!񫲫EBjsM"aZA AC@GؠAmbSut!2P螡űθ쟀Fi}/+z[T`(W@Ǣd;cHVj̈!1.;f4ZгU"QHb +p'_q|]F!GNI&!+qx9'h}OX9_lT+]xH@ e J\(ToF')Auk H9( !DB1LȄ) I"( "I'N(* Z hO2,2}L]LǺ ,Q( # p pX4$K182@L4\{|AB@"$ @@" 5t #DҐ:>*B6f'DiB ,Z'³J bd"*N#o8dpGdQh1̑b0ӞiGNCS(t]v\8|gNƘ6OSzї􋉋hN+ں2!MLv6/m5ըkXW˸wfo:5L{LVw{Ä4 haܲFv;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Operátor výroby ( AUTOMOTIVE) - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslOperátor výroby ( AUTOMOTIVE) - Všechny lokality

Operátor výroby ( AUTOMOTIVE)

Náplň práce:
- výroba autosedaček do vozů BMW, tzv. carsetů
- natahování potahu a jeho ukotvení
- výstupní kontrola

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost (práce vhodná pro muže)
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
- schopnost týmové práce
- chuť učit se novým věcem
- ochotu pracovat ve dvou nebo tří směnném provozu

Nabízíme:
- práce na HPP
- dlouhodobou spolupráci pro stabilní společnost
- možnost profesního růstu
- práci v čistém a v moderním prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení (105Kč/hod. v čistém a v závislostí od prémii)
- příplatky, bonusy a další benefity...
- příspěvky na bydlení (po zk. době)
- týdenní zálohy na mzdu
- možnost přesčasů po do domluvě s nadřízeným
- služby fyzioterapeuta na pracovišti zdarma

Poskytujeme:
- ubytování jen za 30Kč/ den
(byty 3+1, 2+1 v Plzni)
- bezplatní autobusové svozy do práce / z práce
(svozy z Plzně, ze Stříbra a z Horšovského Týnu)
- stravování v závodní kantýně zdarma

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 26 000 Kč

Smazat

NáhledNáhledNáhled

detailní fotografie