Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíOperátor výroby - montážní dělník/dělnice Písek - Písek

Operátor výroby - montážní dělník/dělnice Písek

Pro našeho významného klienta se sídlem v Písku, který se zabývá výrobou v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici OPERÁTOR výroby montážní dělník / dělnice Písek
Náplň práce:
-sériová výroba komponentů pro automobilový průmysl
-obsluha výrobních strojů
-finální montáž výrobků
Požadujeme:
-vzdělání nerozhoduje
-manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
-ochota pracovat v třísměnném provozu
Nabízíme:
-práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
-finanční ohodnocení od 15.000,- CZK
-příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky
-dovolená 20 dní/rok
-možnost zajištění ubytování
Doplňující informace:
-práce vhodná pro ženy i muže
-práce vhodná pro absolventy
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti! http://www.BohemiaWorks.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Písek
Cena: 15 000 Kč