Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční službyPoradce s přidělenou klientelou - Brno

Poradce s přidělenou klientelou

Náplň práce: Servis a poradenství klientům naší společnosti. Schůzky jsou domluveny vlastním call centrem. Distancujeme se od praktik ostatních finančně poradenských společností, které nutí své poradce aby „otravovali“ své známé, rodinu atd.
Nabízíme: Navolání schůzek call centrem, vlastní databázi kontaktů na klienty, luxusní kanceláře v nejvyšší budově v ČR AZ Tower ZDARMA, nejvyšší finanční ohodnocení na trhu, firemní benefity (notebook, přenosná tiskárna , firemní tarif) a mnoho dalšího. Forma spolupráce je na DPP na max. dobu dvou měsíců, poté nabídneme HPP nebo IČO.
Požadujeme: V našem kolektivu rádi přivítáme kolegu/kolegyni, kteří jsou usměvaví, jsou ochotní se učit novým věcem, rádi pracují s lidmi, a mají vysoké ambice. Upřednostňujeme uchazeče s praxí na obchodní pozici.
V případě, že jste nám zaslali životopis a do 14 dnů jste neobdrželi odpověď, považujte prosím naše stanovisko za zamítavé.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno