Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPdVtft|tLʴ$¬T|r,'AJHZlc5z a;HŸab$dLQD bqQՂ\{wšU HP6m13`x6!"A4e0-†QHxkJn~IPhK L@2$d6$  \$$3zx;5;EIZ0 .g@,n!AXy_@R2a9$@v9$gYߟZ2Bcl~^_QR2B  zZ lD@"qWp=W"CIr-Ռ lsL~qIЕ)uE#,oz&X`[Z9O.T wdLX\FUĞpr$BID }TP'ClI.ԊE)0(CߢQp[hsE4HVG Z|+zEqR\FV*:pU av`!.0ЂN$!A@YwHWSsP^gB< ʧ Q3XZ%toM>̂6 ?ׁ>'דV@)N(Nd'{z LH-9K+F o&c~!. o vq|tK!>[} 5}̜IZev*oDI?}!=vUme_#mf~y6i'\.:m܆92<5^f>wx毴̩-nyv[|+hmhy9;.W&kù ^k6WLm_WW/w~aYغiP16ټuyIN;G乭%RxBRRcnS1:+b8u㼪zzB>M9zX~ȓ๗ Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Pracovník klientského centra - Královéhradecký kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaPracovník klientského centra - Královéhradecký kraj

Pracovník klientského centra

Z důvodu rozšiřování naší pobočky Poradenského centra zdraví v Hradci Králové přijmeme Klientské pracovníky do oblasti výživy, sportu a péče o pleť.

Specializujeme se na dosažení optimální kondice , zdraví a vzhled každého jedince.

Náplň práce: dlouhodobá spolupráce s klienty
zákaznický servis
kompletní wellness poradenství-analýza skladby těla
sestavování jídelníčků
dermatologické poradenství-minikurz péče o pleť

Požadujeme: základní znalosti na PC
spolehlivost
komunikativnost
ochotu učit se nové věci
příjemné vystupování

Nabízíme: rekvalifikaci na nabízené pozice
zázemí Poradenského centra

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Královéhradecký kraj
Cena: 20 000 Kč