Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP< tt άl~L\<ά4 |dTDĔ4LD \,֬DʤƤl\<,L,ƜŒ|L|\Œδ|,\Dd<ҔL<ĄdTdڼ|lƬœ֤lTΌtDLʬT$,,δt~μ<\L̜ A1X( #u$&@d Ȗ+nVЉ¾٩\- ed+c7G -j5$DAl&I9 K~iƭ+&.Tx@,A{U`@Ǝ +XQ#A%Ѣ"-UIgts܂&}TI6^V,+= )ei: # G& &u@П$՜,&)@ fWIb<#!%5oH;}Tqm$"Z7uFC1H)@ f |! PH4%7?QpYv$bD4Qi1a$G@AU(! E+8\Mvhr4;4u:!dN,l. Zb L(zQ B*w D |4a @$@'wd<4 <4+ )vBL4p(FAQ4A21COs!m 8 udȐ$Bs.bIRX"@bve8,B -hHM!nT7$UL2UyDXH `QI\ƒ阩wZfaC`|ԄD5hbL7: B QTNA)!$|)J@Je֕ ',ktI c$PQhL -)n›Zs H[Y67w#'@?:Ꮏ)Tb ЧZSӘA$z ѨO %SD 9@VLկ J3?@A$M[[EYeƝVv $(A? Czs;m>h"EK0Xe -n 867b-Y'ZV-OA:I!4hRYw!][U8= M޳!E @;$ֽ7= I4a:*Cm ^7S)Ձ iu3 ^d-o(c޵R769C<(( dg=k$cX:9Ny;< BB*bTF+!8N±o1abHP3,,^UKe- mPc}*§ rrb Nr?R$Jt|ށYϗ.LɒVn>kjcd5qmJM=hgshvPhA]Tsۘƶink\VX.EFwߌzncc8{&u`J<9H:i[W6U)[fd4KoiSG6 Q~qz;D8o~Q/bȍp;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Produktový manager heatflow - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaManagementProduktový manager heatflow - Všechny lokality

Produktový manager heatflow

Společnost Heat Energy s.r.o. se dynamicky rozvíjí a hledá nové členy obchodního týmu. Hledáme schopné obchodně/technické managery topného systému heatflow. Heatflow je revoluční topný systém, vyznačující se úsporou energie a nejvyšším komfortem vytápění.
Každoročně zdvojnásobujeme objem zrealizovaných objektů, máme zpracované know-how prodeje, propagaci i realizaci. Disponujeme kvalitními referencemi, zázemím, silnými partnery a hlavně zcela revolučním produktem.
Nabízíme: nadstandartní provizní systém, dynamický kariérní růst, možnost tvorby vlastního týmu, mladý kolektiv, kompletní zázemí, nástupní plat, služební automobil a velkou příležitost.
Požadujeme: Spolehlivost, komunikační schopnost, obchodní talent, pracovitost, nasazení, týmovou práci, rychlou reakci, nadšení. Zkušenosti ze stavebnictví jsou výhodou.
Pracovní náplň: vyhledávání vlastních partnerů - projektantů, stavebních firem. Vyhledání vlastních koncových klientů. Kompletní servis přiděleným partnerům a koncovým poptávkám. Obchodní manager heatflow dokáže získat partnera i koncového klienta, společně s projekčním oddělením vypracovat nabídku a následně přesný projekt, dosledovat připravenost pro realizaci a předat zadání realizačnímu týmu.
Orientační provizní ohodnocení: RD 120m2, obrat 150 000, provize 14 000kč.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 30 000 Kč