Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejProduktový specialista - Ostrava

Produktový specialista

Do rychle se rozvíjející společnosti s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa hledáme nového člena týmu.
Pracovní náplň:
Komplexní zajišťování produktové databáze z hlediska certifikací, evidence, systematizace, cen
Zajišťování vybraných procesů v oblasti nákupu a propagace
Vybrané činnosti v práci s firemním webem a sociálními sítěmi
Požadujeme:
-Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
-Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
-Schopnost komunikovat v anglickém jazyku
-Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu
-Schopnost konstruktivní komunikace
Vítáme:
-Skvělý zdravotní stav
-VŠ vzdělání, není podmínkou
Nástupní hrubá mzda: 15 000 - 30 000 KČ měsíčně
Místo výkonu práce: Ostrava
Web: http://www.bewit.love

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ostrava
Cena: 30 000 Kč