Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaInformační technologieProgramátor (PHP, SQL), vedoucí úseku IT - Ostrava

Programátor (PHP, SQL), vedoucí úseku IT

Do rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu.
Pracovní náplň:
Komplexní zajišťování IT procesů - především:
Vedení úseku IT, komunikace a spolupráce s ostatními zaměstnanci firmy a externími spolupracovníky
Programování, provozování a údržba firemního software - web, administrace webu, virtuální kancelář aj.
Požadujeme:
Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
Schopnost komunikovat v anglickém jazyku výhodou
SŠ/VŠ vzdělání
praxe v oboru IT a programování, min. 5 let;
Vítáme skvělý zdravotní stav.
Nástupní hrubá mzda: 35 000 - 55 000 KČ měsíčně.
Kontaktní údaje: jiri.cernota@bewit.cz, +420605248621
Web: http://www.bewit.love
Místo výkonu práce: Ostrava

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ostrava
Cena: 55 000 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie