Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP 4|ʌƴTDִLl ̴|<$|T֔l\l\4ڴD4lδdT,zd|$Ҕ\L$D,dҤ4$tƬ\Lt Լ҄|l4ڼҴ4~lƬDʴTD<,\LtJ 2(Yz󁆁ӵ'D\{o9*'U=@ 7C- QAp4:I $jy( BP™ShrjpL.QVB x!2IrBi 0E'|y#ȗj(Muf`H)yV_V(f…fl+@) 'C-R&*z߸t  M RtK-,qV?֖i]֠ā  hT bNgj4ȩ+p{:Cds1 mG*$ Dʸ95<(HjK'D׉::Ip4+{ɧe6nQX ma +0]8Joɜ6]W@-qpt{ `Fw 2[JTTqH(lٳR¼; @HM0R 禙K`@hkk $4{zb" # @jk (r5nN$\R2P(xЃxNt5_!EJP*d`8/4XO p<џ5䆛"EPtT O7 taW ]B UXD4vO&KH` UK0*^nB 䥁8Bw c YR"*4Xi,4 lY`ёrQ@ݙ82 .)9}9c ٷ!:O*)(jOt5?%RdxԀ< :S=mJ 342-iAjb:Sф27uHS\b-mB7TN85+JZѨz2VLo~TwjFjգviRP5TW)RUzuFV߅q#giZYjVkQc l\Y٤i,le Z݂֦8MRSZ"a_+Ws[Ў5-s*\.VUu.p [^M^+[j2IkV% uomޒڥo3yHͯ{UKM0{8,q`׿孆 zz1}ya6)Z8 20+Y:fCfq /di;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Programátor (PHP, SQL), vedoucí úseku IT - Ostrava - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaInformační technologieProgramátor (PHP, SQL), vedoucí úseku IT - Ostrava

Programátor (PHP, SQL), vedoucí úseku IT

Do rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu.
Pracovní náplň:
Komplexní zajišťování IT procesů - především:
Vedení úseku IT, komunikace a spolupráce s ostatními zaměstnanci firmy a externími spolupracovníky
Programování, provozování a údržba firemního software - web, administrace webu, virtuální kancelář aj.
Požadujeme:
Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
Schopnost komunikovat v anglickém jazyku výhodou
SŠ/VŠ vzdělání
praxe v oboru IT a programování, min. 5 let;
Vítáme skvělý zdravotní stav.
Nástupní hrubá mzda: 35 000 - 55 000 KČ měsíčně.
Kontaktní údaje: jiri.cernota@bewit.cz, +420605248621
Web: http://www.bewit.love
Místo výkonu práce: Ostrava

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ostrava
Cena: 55 000 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie