Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPl:4$TD2,Ķ^D|Μt^\dTtJ4ʜzl̬\t~4Ƥ̄ L4Ĝt,tB$JD4ľjTĦƄd\μjdĔvdlz$|lD,̶|V4TfL|̼ԴtTDʼ|<$:4dҬfd|Dt<Ԍ$4VT$dtF,Īnl|ZDܬ<,ļʌμ|tb\t44dtlʴ\Ķ^LΤԬL<,ľj\̼lz,D4z|,> &䆩bb$h1n D.E{%(AR\Ś X;GA! i/F$H-6 \Z߭&I4-t&Du$2zjIW%\?\010v-t(sVj[ *Y o5m00B#Qcr ~+rJՄl5HkUT B9FR rR{od3{B`dD] lpBhNN?Msݲ3{ Fr+,eG%3d*@!D"ioW;U8р*5Dc+NvrѭNJ8mHtq@30_0`M sQ wME_(Qg$Cl(b$;8Ԃ!q28  z 5x ]BP$,(JL^ TIF9`\- !p eG<ЀAvD`Tp; L ‰4"A6:`KLA‹j(cA:RܢF9k q'0,G ( S]/<0T v,_17B"xǺ2נ/LexJ Mgd'(ˉAf;~D2NXmJ&%Fsͮt0@F#-1вQ)`[nr3kA6LY1aw($I2QWɎJ(%_ QZ`yan{֭gtT%hA&^!_3qO*aPTwy-ɊSLW+C4M$R[X >֗ݚٌD>s"6㙐s2v E)ЃFss[@zE  Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Promotér/Hosteska - Liberec - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyPromotér/Hosteska - Liberec

Promotér/Hosteska

Požadujeme
aktivní přístup k práci
komunikativnost,cílevědomost a profesionální vystupování
čistý RT,
Nabízíme
pracovní dobu Po-Pá 7h denně
základní plat 20.0000 Kč po zaškolení (nástupní 15.000 Kč) + osobní ohodnocení a odměny
perspektivní zaměstnání
příjemné pracovní prostředí
práci v mladém kolektivu
Benefity
možnost profesního růstu
možnost uplatnit vlastní kreativitu a nápady
maximální pomoc v rámci Vaší adaptace
profesionální zaškolení bez poplatků
Náplň práce
ochutnávky, rozdávání letáčků a prezentace věrnostních programů
představení novinek pro tuzemský trh
práce na PC
V případě zájmu zašlete životopis, kontaktujte níže uvedenou osobu

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Liberec
Cena: 21 000 Kč