Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaManagementRegionální ředitel - Ústecký kraj

Regionální ředitel

Společnost BKR Finance s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Regionální ředitel.
Požadavky:
Středoškolské vzdělání.
Zkušenosti s vedením týmu.
Výhodou zkušenosti s vedením skupiny pojišťovacích zprostředkovatelů.
Výhodou vlastní obchodní skupina.

Náplň práce:
Vedení skupiny manažerů a pojišťovacích zástupců.
Odpovědnost za výsledky svěřeného týmu.
Pravidelné reportování výsledků vedení společnosti.
Účast na pravidelných poradách vedení společnosti.
Aktivní vyhledávání nových spolupracovníků.

Nabízíme:
Vysoké finanční ohodnocení.
Fixní plat.
Firemní benefity – např. služební automobil i pro soukromé účely, služební mobilní telefon, stravenky, tankovací karty a mnoho dalšího.
Podporu vedení společnosti.

V případě, že Vás nabízena pozice zaujala, zasílejte životopisy na info@bkr-finance.cz. Více informací na 475211433

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ústecký kraj