Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP$N$,\ʄtzll~$Ҵ~_(K>Ky tZ"jɝ2_n2@gy~ŋ)B d//@sK XZ$P/,0b<f 7k P|!i$0䈸 # FW4ggBjG^P@2޷CcŖ QVRW`p1vE#+D” DpcV RtDZЩE"\!VtZŋ# ˘L!'AEkH/<_ȐY#]^mKo) ގ,nG"0,zl.,XPH},H ȉ6 L\#cl˥XS)f x.jo>[~1\^D(^&tR.5_MjPQBX'`J}!$^PR]%gq{՞-P(ل$7Nr">`["b>> RIz$.X+ sU)0뀊>NޖW/;bNHˍLsP1I)]~a^L b bo *!t c!ETH$$E 5msT TD%*䱠&éDJv,|+XHTQ =n% aH/HT3s#&ȎfP\ k8 `)`bbN,B^! >XLa 0aL !fXd?qh1X20m"|clbGy3$U Be00 8U ( +pLJ7_)I-DR؅ Eςa3%O)9 LbbFE*VԍD".W pՂ2c|' *Ҕh > kq>Oy+K&B_ "-. bHq` y&"i:fXRyH\`QABu1@$exm ldZu-JXB N0!tόm,ʤRKZv x|ƒue PXexE=j *%C:rC`OBKOvUvJ 35`AZjhj\ϤBy 8jZJ+)RBĚ0+$ƲA5 #k>wAN$Ex?s9zI;`!NPsIK2V/.y: 4:ӚրY&k&FHh*6r?s0#-{\@B;ۢuM v@E ZЍH+pJO7y:ٟmo)3h/-ʌu9 \jg/ՙ/痴a)hgp>o ~lcV\3CHJցo\y+iUs&kc?|b):(yWQXk_weݵs>/M?M=샮T3y.W<拥.ё=+ȯlߛ,g<נߗ-ǽCX'{ewұD?PhjPx8|'|yr% gTv[cyv xxw5{M}\xy]7v؁dxpF'}XCwvmշ.(1 HŧvG}$H5;h|Z?uECp'H}=f-^|v6X|J(s7wb;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Regionální ředitel - Ústecký kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaManagementRegionální ředitel - Ústecký kraj

Regionální ředitel

Společnost BKR Finance s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Regionální ředitel.
Požadavky:
Středoškolské vzdělání.
Zkušenosti s vedením týmu.
Výhodou zkušenosti s vedením skupiny pojišťovacích zprostředkovatelů.
Výhodou vlastní obchodní skupina.

Náplň práce:
Vedení skupiny manažerů a pojišťovacích zástupců.
Odpovědnost za výsledky svěřeného týmu.
Pravidelné reportování výsledků vedení společnosti.
Účast na pravidelných poradách vedení společnosti.
Aktivní vyhledávání nových spolupracovníků.

Nabízíme:
Vysoké finanční ohodnocení.
Fixní plat.
Firemní benefity – např. služební automobil i pro soukromé účely, služební mobilní telefon, stravenky, tankovací karty a mnoho dalšího.
Podporu vedení společnosti.

V případě, že Vás nabízena pozice zaujala, zasílejte životopisy na info@bkr-finance.cz. Více informací na 475211433

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ústecký kraj