Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaSales administrator - Pardubický kraj

Sales administrator

Náplň práce
• komplexní řízení prodejních zakázek
• jednání se zákazníky, řešení urgentních zákaznických požadavků
• analýza prodejních dat a jejich následný reporting
• systémové vedení objednávek v programu SAP
• návrhy a tvorba interních postupů, fakturace zboží
Požadavky
• SŠ/VŠ vzdělání -možno i absolvent
• dobrá komunikativní znalost AJ a/nebo NJ
• znalost systému SAPu či jiného ERP výhodou
• technické myšlení, schopnost porozumět technickým problémům a specifikacím
• uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
• dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, analytické myšlení, odpovědnost

Co nabízíme:
• Zajišťujeme dobrou dopravní dostupnost jak z Pardubic, tak i okolí.
• Pracovní dobu máme s flexibilním začátkem a koncem.
• Pravidelnou stravu nám zajišťuje závodní jídelna, s částečně dotovanými obědy
• 5 týdnů dovolené

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubický kraj
Cena: 28 000 Kč