Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP$F ||DnDtr&b"8!QX.t^2 JԚ#f+S%|͝P刓o tQ[^I+Uj$#a2=fE!A7H 1 :x&(Jd*3kxp \ nX#] qN{Uq7j"]|LbTτ .@#/'\1 Ty` UyAWȒ#njkV% #1ADX矕I\p<)n)x@G`'KIў,pA2*DѲ-6DL! %s=758`fh> f1G䨇,: 9$vfL[ba;E*++UHd4I1a9#s$Y; +Kق셌8A 3a{y I:49Q88"5m(tpIa.VH(aN< uդJE'D: eXq1gqBX8Jj W/% !F4H BB1* K/D("Dtou rhːmWM;4 t"'AaCڈ1GDL;Jx%`5x/a rB ټL5k ]^=78Li q$y"2T/nmAV0%y]x'bu6MtS)of]'@܁v:(YHHBvP%=b*6;. j}cFB%hܖNj8-El{@ulH6i *&${bl+Y F5j7:(}9G(5 "I~ aVB$ĩn@xE5l$U\_U%fMEx*@רѓ>bψ)OjvrԢƾ$߄ޘE,YD*('Ƣ}FY{1އAaCsJBP b+7CFFo 8!1RoH[%-HDP),.1p9$>Q+񂚿ȩh}>CXN_g!6A qӇeCsCb}|g1{\VtrGl?3$f'u~f@N[o+ ~*c|x{(!A ]!{>8"ygxSƄ kc }DD{88r$ zWwghꡆKzR8f+(j#<yxIG;hzwhW8&舕vzYOWOq_oKl8u8XXdX{؈j3m8(88wghV8euG@=('H}~Ҹ8P[ŘG׌XDXW8X~~騋xYwظ~ S%xxl׈?vň' fx;ه`q!Xi69)+))?xJI1|;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Seřizovač ve výrobě - Královéhradecký kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaTechnické profeseSeřizovač ve výrobě - Královéhradecký kraj

Seřizovač ve výrobě

Náplň práce:
-seřizování a nastavování výrobních linek dle norem
- provádět měření dle standardů
- výměnu nástrojů a seřizovací korekce v průběhu celé směny
- zajišťování plynulého chodu linky spojené s kontrolou kvality výrobků
Požadavky:
- SŠ strojírenského směru
- praxe v oboru strojírenství
- orientace v technických výkresech
- schopnost týmové spolupráce
- ochota pracovat ve vícesměnném provozu
Nabízíme:
- perspektivní a stabilní zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti
- širokou škálu benefitů jako: týden dovolené navíc, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na životní pojištění a další individuální a motivační složky mzdy, mimořádné odměny .
Nástup ihned. Hradec Králové. Plat dohodou

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Královéhradecký kraj