Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPv$|l Ƭdl||Lt4gpGڗD5d ;PY8Lv5 !e?Y²=4< Tз1d }SADT ~5)N 8#&&"~0y&Bfj-%cNB.HÑvr Vp;%jgc a+ ^~ 4r@HAHtDXѷ%D }+ A')J'<\|e.Epp\XtX f 8lXAۀ"Ib @FHhucP'!G!(3@ĭ KcYFE*,SN %{NhEi U' @ I`o@Țx`[,IT1B eNa`!1+،ux2ĮL ;p&~0A_TE p@D" $w8/]k1XvIDc)'H" e 68$8[ ̷,|N#c:(Qa#hm1.$s{PR9}h72  N@[b(obѓFUd-[  Ə6Q208c Y0d2) E4T0BF%Im/сH<t*4ßt\H12暐`Ta|E-IտMH 3b(;/do\$@3?Toqېn%04D݃: @AᅬiH8aٳT (GС& B%X9TT< xe=7&{axSˇ3$=]s:`E gy%2hmE$|gLYl -],I:H,a%YcXO5G:O@0hU0sw9 %'x)kN)VW[&|+xul/'J_ۢt5oZD߫)s:趼%<Mc&{mp `6Rӟw_'>m#F8vkOaL }%m O=OWVUȹԹ voчOХiEVȵ^w[}.y_N9]\uqG2ؤ5]c*sɏWwzM Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Skladník 100-110 Kč/hod - Středočeský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaŘemeslné práceSkladník 100-110 Kč/hod - Středočeský kraj

Skladník 100-110 Kč/hod

Informace:
Nabízíme dlouhodobou práci na pozici operátor výroby

Náplň práce:
pomocné práce ve skladu
naskladňování, vyskladňování
počítání materiálu, třídění
Místo výkonu práce Kněževes.

Pracovní doba:
ranní 7-15 hod
odpolední 15-23 hod

Co od vás očekáváme:
manuální zručnost
spolehlivost
pracovitost
min. základní vzdělání

Co vám nabízíme:
100-110 Kč/hod.
práci na směny (ranní, odpolední)
dlouhodobou spolupráci

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Středočeský kraj
Cena: 100 Kč